Oferujemy dzierżawę kserokopiarek pochodzących od renomowanej firmy Konica Minolta.

Zakup kserokopiarki jest dużym wydatkiem, dlatego nie każdy chce się na niego zdecydować. Jeżeli nie chcesz kupować nowego urządzenia, ponieważ nie wiesz, przez jaki czas będziesz je użytkować lub nie chcesz jednorazowo ponosić wysokich kosztów, skorzystaj z naszej oferty dzierżawy urządzenia.

Na czym polega umowa dzierżawy kserokopiarki?

Dzierżawa jest formą umowy, w której otrzymujesz urządzenie na czas określony lub nieokreślony, ponosząc jedynie mniejszy, miesięczny koszt za jego użytkowanie.

Kserokopiarka zostaje wypożyczona i przebywa w wybranym przez Ciebie miejscu przez cały okres trwania umowy i możesz do woli korzystać ze wszystkich jej funkcji. Jest to idealnie rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą, jak długo będą korzystać z urządzenia i nie chcą narażać się na dodatkowe wydatki.

Co oferujemy podczas trwania umowy dzierżawy?

Przez cały okres trwania umowy bierzemy na siebie odpowiedzialność za prawidłowe działanie urządzenia. Pilnujemy potrzebnych przeglądów i wymieniamy części, które się zużywają. Oferujemy również pełne wsparcie techniczne oraz szkolenie w zakresie prawidłowego użytkowania urządzenia. Po zakończeniu umowy kserokopiarka zostaje do nas zwrócona.