Kserokopiarki poleasingowe firmy Konica Minolta nie odstają funkcjonalnością od nowych, są jednak często o wiele tańsze. Urządzenia poleasingowe były wcześniej wykorzystywane przez innych użytkowników, jednak wciąż są w pełni sprawne. Wszystkie kserokopiarki są u nas poddawane gruntownemu przeglądowi pod kątem sprawności, a zużyte części wymieniane na nowe i oryginalne, dlatego wciąż możesz cieszyć się najwyżej jakości sprzętem o pełnej funkcjonalności.

Wybierz kserokopiarkę dopasowaną do potrzeb i preferencji

Wybierając odpowiednie urządzenie zwróć uwagę na to, do czego będzie ono wykorzystywane w Twojej firmie. Zastanów się, czy potrzebujesz druku czarno-białego, czy też kolorowego oraz w jakim formacie będziesz drukować. Jeżeli potrzebujesz kserokopiarki, która przyjmuje standardowy format papieru i drukuje w czerni i bieli wybierz Bizhub 4020. Jeżeli jednak potrzebujesz szybkiego druku o różnych formatach, a do tego w kolorze, najlepiej sprawdzić się może Bizhub C368.

Dlaczego warto wybrać kserokopiarkę poleasingową?

Kserokopiarki poleasingowe są równie sprawne i funkcjonalne jak nowe, a dodatkową zaletą jest ich bardzo atrakcyjna cena. Za kserokopiarkę używaną zapłacisz znacznie mniej niż za nową, a spełniać będzie dokładnie takie same funkcje. Wszystkie kserokopiarki poleasingowe są dokładnie sprawdzane przez naszych doświadczonych fachowców pod kątem sprawności, dlatego wybierając właśnie takie urządzenie możesz mieć pewność, że posłuży Ci ono przez długie lata. Dodatkowo drukarki poleasingowe również objęte są 48-miesięczną gwarancją.

Skontaktuj się z nami, a z pewnością pomożemy Ci wybrać kserokopiarkę odpowiadającą potrzebom Twojej firmy.

363